Jednostka radzenia sobie ze stresem / Mind-Body Medicine zaprasza na otwarte spotkanie warsztatowe: „Mindfulness – praktyka BodyScan” | Wydział Medyczny - Kierunek Lekarski - Rzeszów

Zapraszam na otwarte spotkanie warsztatowe:
DATA I GODZINA: 7 czerwca 2018  (czwartek) g. 18:00 – 20:00
MIEJSCE:  Przyrodniczo – Medyczne Centrum Badań Innowacyjnych, Warzywna 1A, bud. G4 sala 108
TEMAT:  ” Mindfulness – Praktyka BodyScan””
PROWADZI:  mgr Agnieszka Kotula

Agnieszka Kotula. Psycholog, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie, certyfikowany nauczyciel programu MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction). Od ponad 20 lat aktywnie praktykuje techniki medytacji i techniki oddechowe. Obecnie studiuje na studiach podyplomowych czteroletnich  psychoterapię poznawczo-behawioralną na Uniwersytecie SWPS.

Wstęp wolny, proszę wziąć wygodne ubranie, proszę o punktualność
Organizator: Agnieszka Banaś-Ząbczyk – kierownik Jednostki radzenia sobie ze stresem / Mind-Body Medicine